На Кіровоградщині поліцейські проводять профілактичні заходи серед неповнолітніх, спрямовані на пропаганду здорового способу життя та неприпустимість шкідливих звичок

Превентивна робота

До заходів долучилися ювенальні поліцейські обласного главку, ювенальні поліцейські та дільничні офіцери поліції територіальних підрозділів, поліцейські офіцери громад. Правоохоронці відвідують навчальні заклади, спілкуються з дітьми та роз’яснюють про шкоду для організму людини від вживання алкоголю, тютюнопаління, курильних сумішей та спайсів.


В Олександрії правоохоронці разом з представниками зацікавлених служб міської ради  відвідали загальноосвітню школу № 8 та поспілкувалися з учнями. Того ж дня поліцейські провели профілактичні заходи у загальноосвітніх школах в Кропивницькому, Знам’янці, селищах міського типу Онуфріївці, Новоархангельську та Голованівську. У місті Мала Виска правоохоронці спілкувалися з учнями ліцею ім. Юрія Богуна.


Поліцейські розповіли дітям про важливість ведення здорового способу життя, заняття спортом, самовдосконалення та успішного навчання, що позитивно впливає на розвиток людини та особистості, роз’яснили наскільки шкідливим  для організму дітей є вживання алкоголю та паління цигарок.


Окрему увагу правоохоронці також приділили роз’ясненням шкідливості вживання кульних сумішей та спайсів. Так, за висновками фахівців МОЗ, вони належать до синтетичних  речовин, які є ще більш небезпечними ніж цигарки, із вмістом речовини рослинного походження, оскільки впливають на психіку підлітка та призводять до її деградації.


Під час лекцій поліцейські ще раз нагадали дітям про необхідність дотримання правил особистої безпеки, дорожнього руху, важливість створення безпечного учнівського середовища у колективі, шанобливого ставлення один до одного, вихователів, вчителів та батьків, недопущення проявів булінгу.


Виховні заходи правоохоронці продовжують проводити для дітей на всій території області. Робота у даному напрямку триває.
 

Сектор комунікації
поліції Кіровоградської області