Медичні заклади МВС отримали від НАТО технічну допомогу для боротьби з Covid-19 на 500 тисяч євро

Міжнародна співпраця

Сьогодні, 13 жовтня, у Міністерстві внутрішніх справ України, відбулась церемонія передачів медичного обладнання для лікувальних закладів системи МВС, яку партнери з НАТО надали відомству в рамках гуманітарної допомоги.


- Дякую нашим Партнерам з НАТО за їхню підтримку та допомогу. Уже скоро це обладнання буде розподілено на місцях для того, щоб наші медики могли більш мобільно, сучасно і технологічно реагувати на кризові ситуації, особливо в подоланні Covid-19, - сказала заступниця міністра внутрішніх справ України Мері Акопян під час заходу.

Заступниця міністра також зазначила, що МВС завжди ефективно реагує на всі виклики коронавірусної кризи. Сьогодні ситуація в медзакладах міністерства є стабільною, перевантаження пацієнтами немає. Це стало можливим, зокрема, завдяки тому, що 90 відсотків працівників системи МВС уже вакциновані.

Євроатлантичний координаційний центр реакції на катастрофи (EADRCC) штаб-квартири НАТО направив у відомчі медзаклади Міністерства внутрішніх справ України чотири мобільні рентгенівські апарати, три камери ISOARK для транспортування пацієнтів та 50 преносних концентраторів кисню. Загальна вартість отриманої допомоги - 500 тис. євро. 

Сьогоднішній захід - яскравий приклад практичного співробітництва України та НАТО в боротьбі з пандемією. Вона стала викликом для кожного з нас. Тож нині ми не маємо іншого вибору ніж ставати сильнішими і підтримувати один одного, - зазначив заступник директора Офісу зв'язків НАТО в Україні Джон фон Кауфман.

Він також нагадав, що Північноатлантичний альянс надає допомогу не лише медзакладам МВС, а й Міністерства охорони здоров'я. У 2020 році Україна отримала він НАТО найбільшу гуманітарну допомогу серед країн союзників.

Департамент комунікації МВС України