Автопарк поліції Кіровоградщини поповнився новим службовим транспортом

Інформація

Сьогодні, 15 березня, очільник обласного главку відомства Сергій Кондрашенко вручив ключі від автівок представникам територіальних підрозділів. Заходи відбулися за участі голови обласної державної адміністрації Сергія Кузьменка, голови обласної ради Олександра Чорноіваненка та міського голови Кропивницького Андрія Райковича.


Загалом  автопарк поліції Кіровоградщини поповнили 11 транспортних засобів.


Два позашляховики «Renault Duster» та 8 легкових авто «Skoda Rapid» отримали сектори реагування патрульної поліції територіальних підрозділів, а спецавтомобіль «Ford Transit» для перевезення адмінзатриманих та арештованих осіб – ізолятор тимчасового тримання № 4 міста Знам’янки.


Начальник поліції області Сергій Кондрашенко подякував керівництву Національної поліції та МВС України за таку серйозну підтримку та допомогу


 «Цей автотранспорт дозволить поліції на місцях підвищити оперативність реагування і тим самим дозволить більш якісно та швидко виконувати функції із забезпечення безпеки людей, охорони їх прав і законних інтересів», - зазначив очільник обласного главку.


По завершенню урочистої частини присутні на заходах поважні гості та представники ЗМІ мали можливість оглянути автівки, дізнатися більш детальну інформацію про їх сучасне оснащення та технічні можливості.


 

Сектор комунікації
поліції Кіровоградської області